Поєднання розкоші та простоти, це бренд який робить частинку Вашого затишку та успіху

ПЕРЕВАГИ

За нами закріплено лідерство у даному сегменті ринку..

НАШІ ТОРГОВЕЛЬНІ МАРКИ

Для нас важлива кожна деталь. Адже саме з цих дрібниць і створюється той неповторний розкішний стиль Pellagio..

Доброго дня, мене звати Едуард Жуковцов, і я є засновником бренду Pellagio, який з’явився у 2013 році. Розпочав роботу у цій галузі з відкриття у 1996 році двох взуттєвих магазинів у Дніпропетровську. Роздрібна торгівля дала розуміння, що виробляти взуття набагато цікавіше.

У 1999 року під ТМ Roma вийшла перша пара взуття власного виробництва. Комплектуючі ретельно відбиралися на фабриках Туреччини, Словаччини та Польщі. Незважаючи на успіх в освоюванні нової для себе справи залишалося почуття, що ми робимо таке саме взуття як у всіх. Переломним став 2001 рік, коли була відшита експериментальна пара шкіряних капців. Поступово за рік компанія повністю перепрофілювалася на виробництво кімнатного взуття з натуральної шкіри і є лідером у цьому сегменті в Україні. У 2008 році запрацював цех з виробництва шкіргалантереї (портмоне, гаманці, візитниці, ключники тощо). Ще через два роки було придбано лінію з виробництва ременів.

У 2014 році запустився ще один цех, що спеціалізується на виготовленні дитячого та спортивного взуття (пінетки, чешки, балетки). Саме з цього моменту вся продукція компанії випускається під єдиним брендом PELLAGIO (Pelle-шкіра, Agio-зручність). Починаючи з 2004 року, є постійними учасниками виставок в Україні (Baby fashion, Leather and Shoes, Expo Shoes), Росії (Mosshoes), Туреччини (AYMOD), Німеччини (GDS).
Основним принципом компанії є висока якість продукції, забезпечена, як мінімум п’ятьма проміжними контролями у виробництві. Жорстка вимога до якості використовуваних натуральних матеріалів.
Використовується лише якісна сировина виробництва

Велика частка колекції відшивається на замовлення відомих світових брендів. Згодом кімнатне взуття Pellagio набуло певного класичного стилю, стало впізнаваним і впевнено зайняло своє місце на одній полиці з відомими світовими брендами. Нашу продукцію можна зустріти в торгових мережах України, Чехії та Казахстану, Азербайджану та Туреччини, Білорусі та Ізраїлю.
Наші споживачі: клієнти та приватні покупці довіряють нам та нашій якості.
Весь наш асортимент виготовляється з натуральної шкіри.
Над створенням кожного виробу працюють близько 50 осіб, починаючи від модельєра і закінчуючи кур’єрами та продавцями..
Логістика здійснюється через компанію Нова пошта.

LOOKBOOK

Pellagio — постійний учасник виставок в Україні (Baby fashion, Leather and Shoes, Expo Shoes), Росії (Mosshoes), Туреччини (AYMOD), Німеччини (GDS).