Поєднання розкоші та простоти, це бренд, який робить частинку Вашого затишку та успіху

ПЕРЕВАГИ

За нами закріплено лідерство у даному сегменті ринку.

Pellagio – якість, міцність, надійність, комфорт. Все це ми гарантуємо, оскільки самі тестуємо кожну нову модель. Жодних фокус-груп, тільки на собі. Кожна невідповідність стандартам чи комфорту вирушає на доопрацювання модел’єру-конструктору. Для нас важлива кожна деталь.  Адже саме з цих дрібниць і створюється той неповторний розкішний стиль Pellagio.

НАШІ ТОРГІВЕЛЬНІ МАРКИ

      Доброго дня, моє ім’я Едуард Жуковцов, і я є засновником бренду Pellagio, який з’явився у 2013 році. Розпочав роботу у цій галузі з відкриття у 1996 році двох взуттєвих магазинів у Дніпрі. Роздрібна торгівля дала розуміння, що виробляти взуття набагато цікавіше. У 1999 року під ТМ Roma вийшла перша пара взуття власного виробництва. Комплектуючі ретельно відбиралися на фабриках Туреччини, Словаччини та Польщі. Незважаючи на успіх в освоюванні нової для себе справи залишалося почуття, що ми робимо таке саме взуття як у всіх. Переломним став 2001 рік, коли була відшита експериментальна пара шкіряних капців. Поступово за рік компанія повністю перепрофілювалася на виробництво кімнатного взуття з натуральної шкіри і є лідером у цьому сегменті в Україні. У 2008 році запрацював цех з виробництва шкіргалантереї (портмоне, гаманці, візитниці, ключники тощо). Ще через два роки було придбано лінію з виробництва ременів. У 2014 році запустився ще один цех, що спеціалізується на виготовленні дитячого та спортивного взуття (пінетки, чешки, балетки). Саме з цього моменту вся продукція компанії випускається під єдиним брендом PELLAGIO (Pelle-шкіра, Agio-зручність). Починаючи з 2004 року, є постійними учасниками виставок в Україні (Baby fashion, Leather and Shoes, Expo Shoes), Росії (Mosshoes), Туреччини (AYMOD), Німеччини (GDS).
      Основним принципом компанії є висока якість продукції, забезпечена, як мінімум п’ятьма проміжними контролями у виробництві. Жорстка вимога до якості використовуваних натуральних матеріалів. Велика частка колекції відшивається на замовлення відомих світових брендів. Згодом кімнатне взуття Pellagio набуло певного класичного стилю, стало впізнаваним і впевнено зайняло своє місце на одній полиці з відомими світовими брендами. Нашу продукцію можна зустріти в торгових мережах України, Чехії, Казахстану, Азербайджану, Туреччини, Ізраїлю.
      Наші споживачі: клієнти та приватні покупці довіряють нам та нашій якості.
Весь наш асортимент виготовляється з натуральної шкіри.
Над створенням кожного виробу працюють близько 30 осіб, починаючи від модельєра і закінчуючи кур’єрами та продавцями. Логістика здійснюється через компанію Нова пошта.